Používaním stránok prevádzkovaných MGO Group s.r.o súhlasite s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby

SÚHLASÍM Viac info
Virtuálna
prehliadka

O nás

Severáčik je jednou z najlepších súkromných škôlok s jasličkami v pezinskom okrese pre deti od 1 do 6 rokov.

Jej novopostavené priestory boli od začiatku koncipované tak, aby vyhovovali náročným potrebám materskej škôlky. Náš personál je zložený zo skúsených odborníkov, ktorí si s deťmi rozumejú.

Chápeme, že prvé kroky vedúce do škôlky alebo jasličiek sú náročné nie len pre deti, ale aj pre rodičov. Aj preto sa za každých okolností držíme motta:

„Štastné deti – šťastní rodičia“

Príďte k nám aj s vašou ratolesťou a vytvorte si vlastnú predstavu o našej škôlke ešte skôr, než nám zveríte to najdrahšie, čo v živote máte. Robíme všetko preto, aby sa deti u nás cítili takmer ako doma.

 

 

Kto sme a čo ponúkame?

Čo ponúka Severáčik pre vaše deti?

Severáčik má tri veľké herne, jedáleň, kuchyňu, v ktorej nám varí pani šéfkuchárka výborné jedlá z čerstvých zdravých potravín, kúpeľňu, veľkú šatňovú chodbu, telocvičňu, vlastnú záhradku a nové certifikované ihrisko. Deti vedieme k športu, ktorý ich bude baviť. Miestnosti sú nadštandardne vybavené. Všetky priestory sú pod drobnohľadom kamerového systému. Náš skúsený a priateľský personál s individuálnym prístupom, zabezpečí vášmu dieťatku bezpečné a príjemné prostredie každý deň. Spĺňame všetky prísne kritériá Regionálneho úradu verejného zdravotníctva Slovenskej republiky.

 

 

Sme novopostavená materská škôlka s jasličkami Severáčik v Pezinku, nachádzajúca sa v mestskej časti Sever

Naša škôlka je zaradená do siete škôl a školských zariadení MŠVVaŠ SR. Poskytujeme starostlivosť, výchovu a vzdelávanie pre všetky deti od 1 do 6 rokov. Výchovno – vzdelávací proces prebieha prostredníctvom štátneho vzdelávacieho programu ISCED 0 – predprimárne vzdelávanie v materských školách. Priestory škôlky boli od začiatku koncipované tak, aby spĺňali nie len náročné legislatívne, stavebné či akreditačné požiadavky, ale aj špecifické požiadavku rodičov a detí. Máme bezbariérový prístup s pohodlným parkovaním.

 

 

 

Deti sú pre nás všetkým a našim poslaním je ich spokojnosť.

 

NAVŠTÍVTE NÁS

Odborní garanti

Kvalitnú škôlku a jasličky nerobia len kvalitne vybavené priestory

Marcela Švrlingová riaditeľka +421 915 953 874
MUDr. Ivona Džupová praktický lekár pre deti
Mgr. Monika Vlašičová lektor anglického jazyka +421 908 308 191
Monika Kováčová certifikovaná lektorka pohybových cvičení, inštruktor plaveckých kurzov +421 911 583 342
Radoslav Lehotský Majiteľ +421 918 292 434
Zuzana Preverčíková učiteľka
Natália Khandlová učiteľka
Sebastián Tábora asistent učiteľa
Mirka Pešková učiteľka

Newsletter

Chcete byť informovaný o novinkách z našej skôlky?