Používaním stránok prevádzkovaných MGO Group s.r.o súhlasite s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby

SÚHLASÍM Viac info
Virtuálna
prehliadka

O nás

Severáčik je jednou z najlepších súkromných škôlok s jasličkami v pezinskom okrese pre deti od 2 do 6 rokov.

Jej novopostavené priestory boli od začiatku koncipované tak, aby vyhovovali náročným potrebám materskej škôlky. Náš personál je zložený zo skúsených odborníkov, ktorí si s deťmi rozumejú.

Chápeme, že prvé kroky vedúce do škôlky alebo jasličiek sú náročné nie len pre deti, ale aj pre rodičov. Aj preto sa za každých okolností držíme motta:

„Štastné deti – šťastní rodičia“

Príďte k nám aj s vašou ratolesťou a vytvorte si vlastnú predstavu o našej škôlke ešte skôr, než nám zveríte to najdrahšie, čo v živote máte. Robíme všetko preto, aby sa deti u nás cítili takmer ako doma.

Náš príbeh

Ako to celé začalo

Asi ako každá malá slečna, som sa v detstve rada hrávala s bábikami. Dá sa povedať, že láska k deťom je vo mne odjakživa. Neskôr, po narodení dcéry som zistila, že starať sa o deti je pre mňa to najkrajšie poslanie na svete.

Som šťastná, že počas výchovy nášho druhého syna, som sa rozhodla doplniť si vzdelanie v predškolskej a elementárnej pedagogike. Z vlastných skúseností viem, že nájsť deťom vhodnú škôlku, ktorá by spĺňala všetky náročné požiadavky, či už na spôsob výchovy, alebo na priestory, v ktorých sa škôlka nachádza, bol veľmi zdĺhavý, komplikovaný a zodpovedný proces.

Po skončení štúdia pedagogiky som sa naplno začala venovať výchove detí v štátnych, ale aj v súkromných materských školách. Každá škôlka mala svoje pozitíva aj negatíva. Som vďačná za možnosť vyskúšať si rôzne druhy vyučovania a naučiť sa pracovať s deťmi v škôlke tak, ako by boli moje vlastné. Stále som však cítila, že to nie je ono.

Moja predstava o vlastnej škôlke začínala dostávať reálne kontúry. Túžila som starať sa o deti vlastným spôsobom, o ktorom som presvedčená, že im bude vyhovovať viac.

Nakoniec ma jedného dňa manžel zobral za ruku, zaviazal mi oči a zaviezol ma do prázdneho priestoru v Pezinku. Z očí mi sňal šatku a povedal:

Tu ti postavím škôlku, aby si si mohla robiť všetko tak, ako si predstavuješ“.

A tak sa začal písať príbeh Severáčika a práce, ktorá sa stala mojim životným poslaním.


Mama na plný úväzok

Kto sme a čo ponúkame?

Čo ponúka Severáčik pre vaše deti?

Severáčik má dve veľké herne, spálňu, jedáleň, kuchyňu, v ktorej nám varí pani šéfkuchárka výborné jedlá z čerstvých zdravých potravín, kúpeľňu, veľkú šatňovú chodbu, telocvičňu, vlastnú záhradku a nové certifikované ihrisko. Deti vedieme k športu, ktorý ich bude baviť. Miestnosti sú nadštandardne vybavené. Všetky priestory sú pod drobnohľadom kamerového systému. Rodičia budú mať kamerový prístup do dvoch herní. Náš skúsený a priateľský personál s individuálnym prístupom, zabezpečí vášmu dieťatku bezpečné a príjemné prostredie každý deň. Spĺňame všetky prísne kritériá Regionálneho úradu verejného zdravotníctva Slovenskej republiky.

 

 

Sme novopostavená materská škôlka s jasličkami Severáčik v Pezinku, nachádzajúca sa v mestskej časti Sever

Sme novopostavená materská škôlka s jasličkami Severáčik v Pezinku, nachádzajúca sa v mestskej časti Sever. Máme otvorené pre všetky deti od 2 do 6 rokov. Vyučujeme podľa štátneho vzdelávacieho programu pre predprimárne vzdelávanie v materských školách. Priestory škôlky boli od začiatku koncipované tak, aby spĺňali nie len náročné legislatívne, stavebné či akreditačné požiadavky, ale aj špecifické požiadavku rodičov a detí. Máme bezbariérový prístup s pohodlným parkovaním.

Deti sú pre nás všetkým a našim poslaním je ich spokojnosť.

 

NAVŠTÍVTE NÁS

Odborní garanti

Kvalitnú škôlku a jasličky nerobia len kvalitne vybavené priestory

Zuzana Fidesová riaditeľka
MUDr. Ivona Džupová praktický lekár pre deti
Mgr. Monika Vlašičová lektor anglického jazyka +421 908 308 191
Monika Kováčová certifikovaná lektorka pohybových cvičení, inštruktor plaveckých kurzov +421 911 583 342
Mária Václaviková kuchárka
Macka Švrlingová učiteľka
Helenka Nováková upratovačka

Newsletter

Chcete byť informovaný o novinkách z našej skôlky?