Používaním stránok prevádzkovaných MGO Group s.r.o súhlasite s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby

SÚHLASÍM Viac info
Virtuálna
prehliadka

Personál

Zuzana Fidesová riaditeľka
Práca s deťmi nie je len radosťou, ale v prvom rade aj veľkou zodpovednosťou. Ako učiteľka viem sama najlepšie, čo je pre ich zdravý vývoj a napredovanie najprospešnejšie. A vďaka tomu je v Severáčiku o dokonalú starostlivosť pre vašich najmenších postarané do najmenších detailov.
Miška Švecová učiteľka
Práca s deťmi bola vždy mojím snom. Ich úsmev a žiariace očká sú dôkazom, že všetko čo im dávame, sa nám vráti v podobe nezabudnuteľných zážitkov. Je to naozaj najkrajšie povolanie.
Mária Václaviková kuchárka
Najväčšou odmenou sú pre mňa slová „prosím si duplu” a keď vidím, že taniere sú prázdne. Varením pre detičky v škôlke sa mi splnil sen.
Macka Švrlingová učiteľka
Práca s deťmi ma napĺňa a robím ju veľmi rada. Úsmevy detí a ich smiech je pre mňa ako balzam na dušu. Medzi deťmi sa cítim spokojná a šťastná a som veľmi rada, že ja som pre deti človek, ktorému môžu veriť.
Helenka Nováková upratovačka
Mojím poslaním v tejto škôlke je pomáhať detičkám, držať ich v poriadku a čistote a hlavne sa o ne s láskou starať. K detičkám mám naozaj blízky vzťah a tráviť s nimi čas je pre mňa to najkrajšie.

Odborní garanti

MUDr. Ivona Džupová praktický lekár pre deti +421 907 432 567
Mgr. Monika Vlašičová lektor anglického jazyka +421 908 308 191
Monika Kováčová certifikovaná lektorka pohybových cvičení, inštruktor plaveckých kurzov +421 911 583 342

Newsletter

Chcete byť informovaný o novinkách z našej skôlky?