Používaním stránok prevádzkovaných MGO Group s.r.o súhlasite s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby

SÚHLASÍM Viac info
Virtuálna
prehliadka

Personál

Zuzana Fidesová riaditeľka
Práca s deťmi nie je len radosťou, ale v prvom rade aj veľkou zodpovednosťou. Ako učiteľka viem sama najlepšie, čo je pre ich zdravý vývoj a napredovanie najprospešnejšie. A vďaka tomu je v Severáčiku o dokonalú starostlivosť pre vašich najmenších postarané do najmenších detailov.
Simonka Kovaničová učiteľka
K detičkám mám dobrý vzťah už od mala. V živote som spoznala veľa detských kamarátov. Či sme spolu tancovali, hrali sa alebo učili, nikdy nebolo nič krajšie ako vidieť ich detskú radosť, ku ktorej som mohla prispieť aj ja. Práve povolanie učiteľky mi to umožňuje a to je to, čo ma napĺňa.
Miška Švecová učiteľka
Práca s deťmi bola vždy mojím snom. Ich úsmev a žiariace očká sú dôkazom, že všetko čo im dávame, sa nám vráti v podobe nezabudnuteľných zážitkov. Je to naozaj najkrajšie povolanie.
Mária Václaviková kuchárka
Najväčšou odmenou sú pre mňa slová „prosím si duplu” a keď vidím, že taniere sú prázdne. Varením pre detičky v škôlke sa mi splnil sen.
Macka Švrlingová učiteľka
Práca s deťmi ma napĺňa a robím ju veľmi rada. Úsmevy detí a ich smiech je pre mňa ako balzam na dušu. Medzi deťmi sa cítim spokojná a šťastná a som veľmi rada, že ja som pre deti človek, ktorému môžu veriť.
Helenka Nováková upratovačka
Mojím poslaním v tejto škôlke je pomáhať detičkám, držať ich v poriadku a čistote a hlavne sa o ne s láskou starať. K detičkám mám naozaj blízky vzťah a tráviť s nimi čas je pre mňa to najkrajšie.
Betka Ružbacká učiteľka
Vždy som bola všade, kde sú deti, rada sa im venujem, hrám sa s nimi. Stať sa pani učiteľkou bolo jedno z mojich najlepších rozhodnutí v živote.

Odborní garanti

MUDr. Ivona Džupová praktický lekár pre deti +421 907 432 567
Mgr. Monika Vlašičová lektor anglického jazyka +421 908 308 191
Monika Kováčová certifikovaná lektorka pohybových cvičení, inštruktor plaveckých kurzov +421 911 583 342

Newsletter

Chcete byť informovaný o novinkách z našej skôlky?